top of page

Diğer hizmetler

Yaşlı-Engelli Dostu Mimari Çözümler

İnsan, bir yeryüzü parçasında, bir mekan içinde yaşamaktadır ve çevresinin, kendisine zahmet çektirmeyecek fiziksel şartları taşımasını ister. İnsanın çevresini, barındığı, yaşadığı mekanları kendi rahat edeceği şekle dönüştürme gayreti, en temel insan eylemlerindendir. Bu nedenle engelli olarak nitelenen bireyleri toplumun ayrı bir kesimi olarak nitelemek yerine, bütünleşmiş bir parçası olarak algılayabilmek ve mekanlarda da buna olanak sağlayabilmek üzere fiziksel çevreyi düzenlemek gerekir.

Sektörün önde gelen çözüm ortakları ile sizin talepleriniz doğrultusunda aracılık ederek yaşlı ve engelli dostlarımızın yaşam kalitesini arttırmak bizim görevimiz. Bunu başarmak sadece fiziksel ve mekansal kaliteyi değil; hem aile yükünü hemde hizmet alanın ruh sağlığına olumlu yansıyacaktır.                         

 

Bizler sadece mimari değil giyilebilir teknolojiler ve görüntüleme sistemleri gibi elektronik çözümler konusundaki tüm talepleriniz değerlendirebilecek alanında uzman kişilerle bilinçli tercihler yapmanızı sağlıyoruz.

Yaşlı - Engelli Transferi

Daimi şöför ihtiyacınız mı var ? Anne ve babanızı ya da başka bir akrabanızı bir yerden bir yere götürme fırsatınız mı yok, ya da sağlık hizmeti almak üzere ambulans ile bir merkeze mi götürülmesi gerekiyor ?İşte tam olarak doğru yerdesiniz, çünkü biz sizler için bu hizmete aracılık sağlıyoruz. Nasıl mı?

Yaşlı ya da engelli bireylerin bir yerden bir yere götürülmesi günümüz koşullarında oldukça güç olarak tanımlanabilir. Bu nedenle Yaşlı ve Hasta Bakım eğitimi almış, sabırla istekleri karşılayabilecek çözüm ortaklarını, bizlerle iletişime geçmeniz sonrasında, sizler ile sektörün öncüleri arasında köprü kurarak ailenizden biri gibi yakınlarınızın güvenle taşınmasını sağlıyor ve denetliyoruz.

Evde Kuaför Hizmetleri

Kişisel bakım her yaşta her sağlık durumunda önemlidir ve yaşam kalitesi üzerine olumlu etkilere sahiptir. Bazen bir tırnak kesmenin bile bizler için çok zor olabildiğini hepimiz biliyoruz, bu nedenle hasta ya da yaşlı bireyler için kendini mutlu hissettiği ortamda konforundan ayrılmadan, yapılacak olan manikür ve pedikür hizmeti neden verilmesin? Evden çıkmak istemeyen, kuaförlük hizmetini evde almak isteyen ya da fiziksel engeli olan bireylerin kişisel bakım ve kuaförlük hizmetlerinden yararlanabilmesi için, ihtiyaç duyulan güven ve kalite standartlarında sizlerin rahatlıkla evinize davet edebileceğiniz meslek diplomalı uzmanlar ile aranızda köprü kurarak  sizlerin Bilinçli Tercihler yapmanızı sağlıyoruz.

bottom of page