Ev Hizmetleri Yardımcısı

Ev Hizmetlerinde Yardımcı Personel

Ev hizmetlerinde çalıştırılacak yardımcı personel denildiğinde ilk akla gelen özellikler  ev içerisinde gireceği ve aile ile çok zaman geçirecek olması nedeni ile temiz, güvenilir ve eli ev işlerine yatkın olmasıdır. Ev işleri özel ayrıntılar istemese de tercih edilecek personelin, genç, dinamik, seri, becerikli ya da mutfak yeteneklerinin yeterli ya da tercihinize göre çok iyi olması gibi ek kriterler belirlenebilir.

Yoğun iş yaşamı olan ailelerin yaşam kalitesini arttırabilmek adına tercih ettikleri Ev Hizmetleri Yardımcı Personel' i sizin için, ev içerisindeki genel düzen ve genel işleyişi sağlar. Aynı zamanda aile bireyleri evde olduğu zamanlarda, en önemli yardımcıları konumundadırlar. Aile üyeleri evde olmadığı zamanlarda ise, ailenin daha küçük, çocuk yaştaki bireylerin bakıcılığını yapabilecekleri gibi aynı zamanda evin temizliğinden de sorumlu olurlar. Bunların dışında bağlı oldukları temel insan, evin annesi konumundaki bireydir. Görevlerini sınırlandırmak ya da genişletmek bu kişinin isteği doğrultusunda yapılabilir.

Evin günlük temizliğinin yapılması, rutin günlük çarşaf değişimi, mutfak işlerini yapması ya da yardımcı olması, çocuklara bakması, okuldan gelince karşılaması, yemek, temizlik, ütü, çamaşır, bulaşık gibi rutin işlerin yapılması, gibi görevler yani eviniz ile ilgili her türlü iş konusunda sorumluluk almak Ev Hizmetlerinde Yardımcı Personelin görevleridir. Bunların yanı sıra yatılı ev hizmeti personelinin sizlere verebileceği hizmetler genişletilebilir. Yatılı yardımcı, evin hanımının sağ kolu olur ve yaşamını aileden birisiymiş gibi sürdürmeye devam eder. Böylelikle ailenizle beraber daha konforlu, daha enerjik ve daha verimli zaman geçirip refah seviyenizi arttırmanız mümkün olacaktır.

Bizler sizlere güvenilir hizmet sağlamak için tüm adaylarımıza, İK değerlendirme testleri yanında psikolojik değerlendirme testleri uygulayarak çıkan sonuçları değerlendirip, sizlerin Bilinçli Tercihler yapmanızı sağlıyoruz.

CZ Özel Sağlık Ticaret Limited Şirketi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye iş Kurumu 24.01.2019 tarih ve 4169878 sayılı izin belgesiyle 1140 no'l u belge ile  özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır. Vaad ettiği hizmetler konusunda personel istihdam etmez, sağlık hizmeti sunmaz izinli kurumlar ile çözüm ortaklığı yapar.

 

Şikayetleriniz için İzmir Çalışma ve İş Kurumu: 232 489 13 10 – 232 482 12 48

© 2019 by BT İzmir Danışmanlık

  • izmir yasli bakici
  • Facebook
  • Instagram