top of page

Çocuk ve Bebek Bakıcı

Çocuk ya da bebek bakımı başlı başına oldukça zor ve sabır isteyen bir iştir. Bu nedenle yeni anne olmuş olanlar, doğum sonrasında işe başlaması gereken anneler için bebek/çocuk bakıcısına başvurma çözümü en ideal olanıdır. Bebek/Çocuk Bakıcıları ile çalışma fikri ilk akla geldiğinde, çocuğun emanet edilmesi fikrine alışıncaya kadar geçen sürede stres oldukça fazladır. Çocuğun bakıcısı ile bağ kurması sonrasında, annenin rahatlamasıyla tüm sorunlar çözüme kavuşur ve böylelikle mutlu yuvanın devamlılığı sağlanır.

Bebeğinizin temel bakım ve ihtiyaçlarını karşılayacak bir bakıcının Türk ya da yabancı olmasını tercih etmeniz en doğal hakkınız olmakla beraber, sizlerle aynı anadili konuşan bakıcı tercihiniz iletişimde ve davranışta sınırları belirlemede büyük oranda avantaj sağlamaktadır.  

Bebek/Çocuk Bakıcısı seçerken neden bu kadar titiz davranıyoruz?

Bebek/Çocuk bakıcısı seçme süreci daha çok ebeveynlerin belirlediği şartlar doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Bu durumda sizlerin isteklerini göz önünde bulundurarak kriterlerinize uygun olan adaylar ile sizleri tanıştırıyoruz. Bu durumda en çok istenen şey bebeğiniz ile bakıcınızın uyumudur. 

Bakıcı seçme süreci en çok anneler için hassas olsa da evlerinde kalıcı misafir olarak kalan yatılı bakıcılar için ailenin birbirleri ile de olan uyumundan oldukça etkilenmekte; bu durumda bebek/çocuk ile olan iletişimi de daha emin adımlarla ilerlemekte ve sıkı bir bağ oluşmaktadır. Yatılı ya da gündüz bebek/çocuk bakıcısı ile çalışmaya karar verdiğinizde akla gelen ilk şey güvenilir olmasıdır.

Bizler sizlere güvenilir hizmet sağlamak için tüm adaylarımıza İK değelendirme testleri yanında psikolojik değerlendirme testleri uygulayarak çıkan sonuçları değerlendirip, sizlerin Bilinçli Tercihler yapmanızı sağlıyoruz.

logo_bt_izmir.jpg

Neden Biz

  • Psikolojik testlere tabi tutulmuş referanslı bakıcı ve uzmanlar

  • Şeffaf - Doktor ve psikologlardan oluşan şirket şeması

  • Kurumsal - Profesyonel hizmet, kurumsal yaklaşım

  • Bütünleşik - Sadece aracı değil, End-to End hizmet anlayışı

bebek-bakici.jpg
bottom of page