top of page

Yabancı Bakıcı

Özbek Bakıcı/Türkmen Bakıcı/Kırgız
Bakıcı/Gürcü Bakıcı

Özbek bakıcı, Türkmen Bakıcı, Kırgız bakıcı ve Gürcü Bakıcılar hem ev yardımcılığı, Çocuk bakıcı, Bebek Bakıcı hasta bakıcı ve yaşlı bakıcı alanlarında çalışmayı talep etmektedirler. 20-45 yaş aralığında çalışmayı talep eden bakıcılar genel olarak, Çocuk Bakıcı, Bebek Bakıcı ve Ev yardımcısı Pozisyonlarının tercih ettikleri gibi nadir de olsa ülkelerinde sağlık eğitimi almış olanlar aynı yaş grubunda olsalar da hasta bakıcı ve yaşlı bakıcı olarak çalışmayı talep etmektedirler. 45 yaş üzeri çalışan Özbek bakıcı, Türkmen Bakıcı, Kırgız bakıcı ve Gürcü Bakıcılar yaşlı bakıcı ve hasta bakıcı olarak çalışmayı tercih etmektedirler.

 

Özbek bakıcı, Türkmen Bakıcı, Kırgız bakıcı ve Gürcü Bakıcılar yatılı bakıcılar arasında olup, bakıcı talebinizi oluşturmanız sırasında tarafımıza aktardığınız görev tanımı kapsamında bakıcı ve ev işlerine yardımcı hizmeti konusunda ideal bakıcının bulunması zor olmamakla beraber ortalama 24 saati almaktadır.

Filipinli Çocuk Bakıcısı

 

Farklı yaş grubundaki çocukların ve bebeklerin bireysel farklılıklar gösteren özellikleri ve kendilerine has gereksinimleri mevcuttur. Filipinli bakıcılarımız köklü iş ve eğitim deneyimcilerine dayanan tecrübeleri doğrultusunda farklı yaş grubundaki çocukların ve bebeklerin bakım ve eğitim ilintili ihtiyaçlarını profesyonelce karşılayarak ailelerimizin memnuniyetini kazanmışlardır. Ülkemize diğer ülkelerden gelen yabancı bakıcılardan daha fazla ücret talep etmektedirler.

 

Filipin uyruklu elemanlarımız, İngilizceye hâkimiyetlerinin yanı sıra birçok tamamlayıcı özel meziyetlere sahip olduklarından, ailelerimiz tarafından ev hizmetlerinde de öncelikli olarak tercih edilmektedirler. Çalışkan, saygılı, iyi niyetli, anlayışlı ve nazik tutumları, güven veren yaklaşımları da tercih edilme sebepleri arasındadır.

Ugandalı Bakıcı

 

Ugandalı bakıcılarımız genellikle sadece İngilizce konuşmaktadırlar, ek olarak Fransızca konuşan bakıcılar da mevcuttur. Eğitim düzeylerinin birbirinden farklı olması nedeni ile çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel açıdan gelişimlerine ve okul eğitimlerine katkı sağlaması açısından yapabileceği yardımlar konusu her Ugandalı Bakıcı için birbirinden farklıdır. Ugandalı  bakıcı adayları çocuk veya bebek bakımının yanında temizlik yapabilir.

 

Temizlik anlayışı her ailede birbirinden farklı olmakla beraber, yardımcının ilk işe başlama haftalarında evin kültürüne alışması açısından kuralların tekrar hatırlatılması uygun olacaktır. Yemek konusunda deneyim kazanmış olanları vardır, kendi kültürlerinde beslenme biçimi bizim beslenme biçimimize benzememektedir. Adayların seçilmesi sırasında referansları teyit edildikten sonra sizlere ailenizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz Ugandalı Bakıcı adaylarını değerlendirme konusundan hizmet alabilirsiniz.

bottom of page