HAKKIMIZDA

Biz kimiz, partnerlerimiz  ve çalışma yöntemi

Bu sayfada İzmir ve çevresinde evde bebek, çocuk, yaşlı ve hasta bakıcı ile temel bakım, psikolojik ve hemşirelik ve doktor gibi sağlık danışmanlığı veren İzmir Bilinçli Tercih evde bakıcı ve danışmanlık şirketinin profesyonel ekibini tanıyabilrsiniz.

Şirket sahibi

Cumhur Taş

1981 yılı İzmir doğumlu olan Cumhur Taş, İzmir' de Psikiyatri uzmanı doktor olarak çalışmaktadır. Akademik çalışmalarını ise  Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünde sürdürmektedir. Yurt içinde ve yaşamının bir bölümünde eğitim amaçlı bulunduğu Almanya ve İngilitere' de bir çok klinik/akademik çalışması  bulunan Cumhur Taş, girişimci bir kişiliği ile yaşamı boyunca yenilik arayışı ve vicdanlı olmayı kendisine bir değer olarak edinmiş ve hayatını bu yönde sürdürmektedir. Kendisi evli ve iki çocuk babasıdır.

İdari yönetici

Tugba Yayla

1987 yılı İzmir doğumlu olan Tugba Yayla, Bilgisayar Programcılığı branşında Liseyi bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesininde Lisans öğrenimini tamamlamıştır.  Muhasebe, iş hukuku, çocuk gelişimi gibi alanlarda sertifikalara sahip Tuğba, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Kendisi Evli ve İzmir' de yaşamaktadır.

Uzman Psikolog

Uzm. Psk. İpek Çokduyar

1988 yılında İzmir’de doğan İpek Çokduyar, üniversiteye kadar eğitimini İzmir’de tamamladı. Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur. Çalışma hayatına İzmir’de bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde başlamıştır. Akabinde aile danışmanlığı yüksek lisansı tamamlayarak bu alanda uzmanlık kazanmıştır. Halen özel bir klinikte psikolog olarak özellikle  danışmanlık hizmeti vermektedir.

Medikal danışman

Doç. Dr. Hüseyin Can

1982 Bursa doğumlu Doç. Dr. Hüseyin Can İzmir'de Aile Hekimi olarak yaşlı bakımı, palyatif bakım konusunda çeşitli kurum ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti vermektedir. Kendisinin yaşam kalitesi, yaşlı bakımı, yara bakımı, palyatif bakımı alanların yurt içinde ve yurt dışında bir çok yayını ve klinik çalışması bulunmaktadır.  Halen İzmir Urla' da yer alan  Aymira Huzurevinin sahibi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Kendisi evli ve bir çocuk babasıdır.

İşbirliği içerisinde olduğumuz kurum ve kişiler

BT Danışmanlık olarak sağlık ve bakım hizmetleri sektöründe bir çok uzman kurum, şahıs ve kuruluş ile işbirliği içerisinden çalışmaktayız.

 

Hedefimiz

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda portföyümüzdeki sağlık profesyonellerinden, bakım hizmetleri sorumluları ve yaşlı bakımı konusundaki kurumlardan destek almanıza aracılık etmek, gerektiğinde istihdam danışmanlığı sağlamak ve danışmanlığımız da aldığınız hizmetin kalitesini her aşamada denetlemek ve tüm sorunlarınızı tek elden çözmeye çalışmaktır. 

Sistem Nasıl Çalışıyor ?

  • Talebiniz doğrultusunda pörtföyümüz ya da çözüm ortaklarımız aracılığı ile danışmanlık hizmeti ve sonrasında kalitenin devamlılığı tarafımızca sağlanmaktadır.

  • Çözüm hizmeti size yüz yüze görüşme ile açıklanarak mutabık kalınır ise taraflar arasında sözleşme imzalanır.

  • Çözüm hizmetinin bir istihdam danışmanlığı olduğu durumlarda sözleşeme süresi boyunca aynı alanda istihdam değişiklik taleplerinizde istihdam danışmanlığı hizmeti bedelsiz devam eder. 

  • İzmir BT Danışmanlık bahsi geçen hizmetlerin hepsini çözüm ortaklığı yolu ile sunar. Sağlık hizmeti vermez, bahsi geçen alanlarda personel istihdam etmez.

      Örnek sözleşme için tıklayınız.

CZ Özel Sağlık Ticaret Limited Şirketi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye iş Kurumu 24.01.2019 tarih ve 4169878 sayılı izin belgesiyle 1140 no'l u belge ile  özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır. Vaad ettiği hizmetler konusunda personel istihdam etmez, sağlık hizmeti sunmaz izinli kurumlar ile çözüm ortaklığı yapar.

 

Şikayetleriniz için İzmir Çalışma ve İş Kurumu: 232 489 13 10 – 232 482 12 48

© 2019 by BT İzmir Danışmanlık

  • izmir yasli bakici
  • Facebook
  • Instagram