HAKKIMIZDA

Biz kimiz, partnerlerimiz  ve çalışma yöntemi

Bu sayfada İzmir ve çevresinde evde bebek, çocuk, yaşlı ve hasta bakıcı ile temel bakım, psikolojik ve hemşirelik ve doktor gibi sağlık danışmanlığı veren İzmir Bilinçli Tercih evde bakıcı ve danışmanlık şirketinin profesyonel ekibini tanıyabilrsiniz.

Şirketimiz İzmir' de 2015 yılında Doç. Dr. Cumhur Taş ve Uzm. Dr. Zeynep Taş tarafından CZ Özel Sağlık Hizmetleri şirketi olarak ruh sağlığı, nörobilim, psikoloji ve eğitim alanlarında danışmanlık hizmetlerine başlamıştır. 2020 yılında ruh sağlığının yaşam kalitesindeki iyilik halinden geçtiği gözlemleri üzerinden faaliyetlerini evde ve iş-yerinde danışanların yaşam kalitesini dokunabilecek farklı alanlarda bilinçli insan kaynağı sağlamak ve danışmanlık vermek üzerine genişletmeye karar vermiştir. Bu sebep ile Bilinçli Tercih Bakıcı Ajansı ve Evde Bakım Danışmanlığı kurumunu İŞKUR' dan özel istihdam ofisi açma izni ile kurumuştur.

.Bilinçli Tercih İzmir Şirketi ​olarak sizlerin bu hizmeti sağlıklı bir şekilde alabilmeniz için firmamıza iş bulmak üzere başvuran bebek, çocuk, yaşlı ve hasta bakıcı, ile  bakım ve hemşirelik hizmetleri vermek isteyen adayları psikolojik ve insan kaynakları alanındaki testlerden geçirmekte, ve size yönlendirmeden önce şüphe duyduğumuz noktada psikolog ve hatta doktor görüşmesine davet etmekteyiz. Hizmet anlayışımızın temelinde yer alan vicdan, dürüstlük ve adalet ilkeleri hem sizin hem de bakıcı adaylarının mağduriyetini önlemek ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaya yöneliktir.

Ülkemizde bakıcı şirketlerinin bir kısmı yalnız yabancı bakıcı temin etmekte bazıları da yalnızca bebek bakıcısı, hasta bakıcı ya da yaşlı bakıcı temin etmektedir. Özellikle yaşlı, hasta ve çocuk bakımı için tercih edilecek kişilerin mutlak insan kaynakları, insan psikolojisi gibi alanlarda uzmanlığı bulunan bir elekten geçmesi gerekmektedir. Bakıcı danışmanlığının filtresiz istihdam haline dönüşümü birçok ailede tamiri mümkün olmayan sorunlara yol açabilir. 

BT-CUMHUR-HOCA.jpg

Şirket sahibi

Cumhur Taş

1981 yılı İzmir doğumlu olan Cumhur Taş, İzmir' de Psikiyatri uzmanı doktor olarak çalışmaktadır. Akademik çalışmalarını ise  Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünde sürdürmektedir. Yurt içinde ve yaşamının bir bölümünde eğitim amaçlı bulunduğu Almanya ve İngilitere' de bir çok klinik/akademik çalışması  bulunan Cumhur Taş, girişimci bir kişiliği ile yaşamı boyunca yenilik arayışı ve vicdanlı olmayı kendisine bir değer olarak edinmiş ve hayatını bu yönde sürdürmektedir. Kendisi evli ve iki çocuk babasıdır.

İdari yönetici

Tugba Yayla

1987 yılı İzmir doğumlu olan Tuğba Yayla, Bilgisayar Programcılığı branşında Liseyi bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde Lisans öğrenimini tamamlamıştır.  Muhasebe, iş hukuku, çocuk gelişimi gibi alanlarda sertifikalara sahip Tuğba, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Kendisi evli ve İzmir' de yaşamaktadır.

BT-İPEK-HOCA.jpg

Uzman Psikolog

Uzm. Psk. İpek Güneş

2012 yılında Beykent Üniversitesi'nden mezun olmuştur. ​

İzmir Medical Park Hastanesi, Çocuk & Ergen Ruh Sağlığı Polikliniği'nde meslek hayatına başlamıştır.​

İzmir 9 Eylül Üniversitesi'nde Aile Eğitimi ve Danışmanlığı Yüksek Lisansını başarı ile tamamlamıştır. ​

Yaklaşık 5 sene boyunca hastanede çalıştıktan sonra, meslek hayatına Taş Psikiyatri Kliniği'nde devam etmektedir. ​

Süreçte, Bilişsel Davranışçı Terapi ve EMDR Terapisi eğitimlerini tamamlamıştır. ​

Şu anda da Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansına devam etmektedir. ​

Çocuk ve ergenlerde zeka ve gelişim testlerinde tam yetkinliğe sahiptir.​

Çocuk, ergen ve yetişkin davranışlarla çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk annesidir.

hüseyin_can_edited.jpg

Medikal danışman

Doç. Dr. Hüseyin Can

1982 Bursa doğumlu Doç. Dr. Hüseyin Can İzmir'de Aile Hekimi olarak yaşlı bakımı, palyatif bakım konusunda çeşitli kurum ve kuruluşlara danışmanlık hizmeti vermektedir. Kendisinin yaşam kalitesi, yaşlı bakımı, yara bakımı, palyatif bakımı alanların yurt içinde ve yurt dışında bir çok yayını ve klinik çalışması bulunmaktadır.  Halen İzmir Urla' da yer alan  Aymira Huzurevinin sahibi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Kendisi evli ve bir çocuk babasıdır.

İşbirliği içerisinde olduğumuz kurum ve kişiler

BT Danışmanlık olarak sağlık ve bakım hizmetleri sektöründe bir çok uzman kurum, şahıs ve kuruluş ile işbirliği içerisinden çalışmaktayız.

 

Hedefimiz

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda portföyümüzdeki sağlık profesyonellerinden, bakım hizmetleri sorumluları ve yaşlı bakımı konusundaki kurumlardan destek almanıza aracılık etmek, gerektiğinde istihdam danışmanlığı sağlamak ve danışmanlığımız da aldığınız hizmetin kalitesini her aşamada denetlemek ve tüm sorunlarınızı tek elden çözmeye çalışmaktır. 

Sistem Nasıl Çalışıyor ?

  • Talebiniz doğrultusunda pörtföyümüz ya da çözüm ortaklarımız aracılığı ile danışmanlık hizmeti ve sonrasında kalitenin devamlılığı tarafımızca sağlanmaktadır.

  • Çözüm hizmeti size yüz yüze görüşme ile açıklanarak mutabık kalınır ise taraflar arasında sözleşme imzalanır.

  • Çözüm hizmetinin bir istihdam danışmanlığı olduğu durumlarda sözleşeme süresi boyunca aynı alanda istihdam değişiklik taleplerinizde istihdam danışmanlığı hizmeti bedelsiz devam eder. 

  • İzmir BT Danışmanlık bahsi geçen hizmetlerin hepsini çözüm ortaklığı yolu ile sunar. Sağlık hizmeti vermez, bahsi geçen alanlarda personel istihdam etmez.

      Örnek sözleşme için tıklayınız.

Sistem_edited_edited.jpg