top of page

Yaşlı Bakıcı 

alzheimer_bakıcı_izmir.jpg

Yaşam doğduğunuz gün yaşlanmaya başladığınız bir döngüdür. Yaşlıların yaşam kalitesini yüksek tutabilmek adına size özel istihdam çözümleri her zaman gereklidir. Sevdiklerinizin yanında olamadığınızda, onlarla sizler gibi ilgilenecek olan personele ihtiyacınız olacaktır. Bunun için deneyimli ve alanında uzmanlaşmış, Hasta ve Yaşlı Bakım konusunda eğitimlere katılmış olan, onları anlayan, dinleyen ve ihtiyaçlarını sabırla karşılayabilecek olan bakıcı bulunması gerekliliği kaçınılmazdır. Yaşlı ve hasta bakımı doğası gereği oldukça zordur ve sabır ister.

Hasta-Yaşlı Bakım Personeli Neden Gereklidir?

Eğitimli ve Deneyimli bir Yaşlı Bakım Personeli, sevdiklerinizin sağlığının geliştirilmesi ve korunması, ikincil hastalıkların ve engelliliğin önlenmesi konusunda mutlak destek verir. Günlük kişisel bakımın sağlanmasına (örneğin beslenme, banyo yapma, giyinme)yardımcı olur böylelikle sosyal yaşamın akışından kopmamasını sağlar. Yaşlı bireyin gereksinimlerini karşılamak üzere ev ortamında düzenlemeler yapılması ve gereken hijyenin sağlanması konusunda, ev işlerinde, yaşlıların kendi yapamayacakları ya da yapmak istemedikleri (çamaşır, ütü, bulaşık yıkamak, temizlik vb.) işlerin sürekliliğini sağlar. Fiziksel yeterliliğin karşılaması durumunda evden dışarı çıkıldığında, sevdiklerinize refakat eder, sosyal yaşamın devamlılığın sağlanmasına katkıda bulunur. Ayrıca hasta bakımı için istihdam ettiğiniz personelin temel bakım gereksinimleri konusunda eğitimli olması hem sizin hemde yakınınızın yaşam kalitesi için kritik öneme sahiptir.

Tüm bunları sağlarken herkesin aklından geçen en önemli şey olan güvenilir hizmeti sağlamak için tüm adaylarımıza İK değerlendirme testleri yanında psikolojik değerlendirme testleri uygulayarak çıkan sonuçları değerlendirip, sizlerin İzmir' de Bilinçli Tercihler yapmanızı sağlıyoruz. Talep ederseniz sağlık ve bakım konusunda ek gerekli alanlarda eğitim almaları konusunda destek veriyoruz.

Eğer aklım hiç yaşlımda kalmasın siz, benim için her şeyi organize edin diyorsanız  yaşlınız için VİP danışmanlık arıyorsanız lütfen Evde Huzur adını verdiğimiz paketi mutlaka incelemenizi öneriyoruz. Yurtdışında yaygın olarak uygulanan bu servis kapsamında yaşlımızın tüm yaşamsal, sosyal, psikolojik bakım ve sağlık sürecini sizin adınıza biz yönetiyoruz. Bu hizmet felç sonrası rehabilitasyon, ya da kronik nörolojik psikiyatrik hastalığa sahip yakına sahip danışanlarımız için tüm olanakları sağlamaktadır. İzmir yaşlı bakıcı ve bakımı için bilinçli tercih İzmir BT ile evinizde. 

logo_bt_izmir.jpg

Neden Biz ?

  • Psikolojik testlere tabi tutulmuş referanslı bakıcı ve uzmanlar

  • Şeffaf - Doktor ve psikologlardan oluşan şirket şeması

  • Kurumsal - Profesyonel hizmet, kurumsal yaklaşım

  • Bütünleşik - Sadece aracı değil, End-to End hizmet anlayışı

bottom of page