Evde Bakım

Evde Hemşire

Sağlık Bakanlığının ilgili yönetmeliğine göre sağlık hizmetleri sadece onaylı kurum kuruluşlar ve uzmanlar tarafından verilebilir. BT İzmir olarak biz sizler için en uygun hemşirelik hizmetini size sunacak kurum ve profesyoneller konusunda tek elden danışmanlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Geçici veya kalıcı olarak destek alacağınız bir hemşireden yara bakımı, enjeksiyon pansuman, ameliyat sonrası bakım, palyatif bakım, lohusalık bakımı gibi örnek verilebilecek alanlarda destek alabilirsiniz.

 

Dilerseniz istihdam havuzumuzdan kalıcı ya da yarı-zamanlı istidam edebileceğiniz uzmanlık ve yeterlilikleri tarafımızca değerlendirilen diplomalı kişileri istidam edebilir, dilerseniz kısa süreli çözümleriniz için özel sağlık kurumlarında, ya da huzur evlerinde çalışan hemşire ve yardımcı sağlık personelinden bizim aracılığımızda danışmanlık alabilirsiniz.

Evde Doktor

Sağlık Bakanlığının ilgili yönetmeliğine göre sağlık hizmetleri sadece onaylı kurum kuruluşlar ve uzmanlar tarafından verilebilir. Bu hizmeti özel olarak sunma yetkisine sahip doktorların bir muayenehane ya da özel sağlık kurumunda çalışması gerekmektedir. Muayenehanede çalışan hekimler bireysel olarak bunu sunma yetkisine sahip iken, hastanelerde ve diğer özel sağlık kuruluşlarında çalışanların ilgili kurumun aracılığı ile evde doktorluk hizmetleri sunmalarına izin verilmiştir.

BT İzmir olarak bizler sizlerin şikayetlerinize göre anlaşmalı olduğumuz hekimler ve özel sağlık kuruluşlarına kısacası doğru adrese ulaşmanıza aracılık etmekteyiz. Bizi arayın talebinizi iletin, çözüm ortaklarımız ile sizler için en doğru çözümü birlikte bulalım.

Evde Psikolog ve Fizyoterapist

Sağlık Bakanlığının ilgili yönetmeliğine göre sağlık hizmetleri sadece onaylı kurum kuruluşlar ve uzmanlar tarafından verilebilir. Psikolojik danışmanlık yaşlı ve engelli bakımının önemli bir sac ayağını oluşturmaktadır. Ruh sağlığının bozuk olduğu bir durumda fiziksel sağlığın problemsiz sürdürülebileceği düşünülemez. Zihin ve bedenin bir bütün olduğu paradigması üzerinden İzmir' de sektörde öncü psikolog ve fizyoterapistlere ihtiyacınıza göre bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz. Bizler sizler için en uygun uzmanı bularak, hizmet kalitesini en üst düzeyde sürdürülmesini temin edeceğiz.

CZ Özel Sağlık Ticaret Limited Şirketi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye iş Kurumu 24.01.2019 tarih ve 4169878 sayılı izin belgesiyle 1140 no'l u belge ile  özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır. Vaad ettiği hizmetler konusunda personel istihdam etmez, sağlık hizmeti sunmaz izinli kurumlar ile çözüm ortaklığı yapar.

 

Şikayetleriniz için İzmir Çalışma ve İş Kurumu: 232 489 13 10 – 232 482 12 48

© 2019 by BT İzmir Danışmanlık

  • izmir yasli bakici
  • Facebook
  • Instagram