top of page

Evde Bakım

Evde Hemşire

Sağlık Bakanlığının ilgili yönetmeliğine göre sağlık hizmetleri sadece onaylı kurum kuruluşlar ve uzmanlar tarafından verilebilir. BT İzmir olarak biz sizler için en uygun hemşirelik hizmetini size sunacak kurum ve profesyoneller konusunda tek elden danışmanlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Geçici veya kalıcı olarak destek alacağınız bir hemşireden yara bakımı, enjeksiyon pansuman, ameliyat sonrası bakım, palyatif bakım, lohusalık bakımı gibi örnek verilebilecek alanlarda destek alabilirsiniz.

 

Dilerseniz istihdam havuzumuzdan kalıcı ya da yarı-zamanlı istidam edebileceğiniz uzmanlık ve yeterlilikleri tarafımızca değerlendirilen diplomalı kişileri istidam edebilir, dilerseniz kısa süreli çözümleriniz için özel sağlık kurumlarında, ya da huzur evlerinde çalışan hemşire ve yardımcı sağlık personelinden bizim aracılığımızda danışmanlık alabilirsiniz.

Evde Doktor

Sağlık Bakanlığının ilgili yönetmeliğine göre sağlık hizmetleri sadece onaylı kurum kuruluşlar ve uzmanlar tarafından verilebilir. Bu hizmeti özel olarak sunma yetkisine sahip doktorların bir muayenehane ya da özel sağlık kurumunda çalışması gerekmektedir. Muayenehanede çalışan hekimler bireysel olarak bunu sunma yetkisine sahip iken, hastanelerde ve diğer özel sağlık kuruluşlarında çalışanların ilgili kurumun aracılığı ile evde doktorluk hizmetleri sunmalarına izin verilmiştir.

BT İzmir olarak bizler sizlerin şikayetlerinize göre anlaşmalı olduğumuz hekimler ve özel sağlık kuruluşlarına kısacası doğru adrese ulaşmanıza aracılık etmekteyiz. Bizi arayın talebinizi iletin, çözüm ortaklarımız ile sizler için en doğru çözümü birlikte bulalım.

Evde Psikolog ve Fizyoterapist

Sağlık Bakanlığının ilgili yönetmeliğine göre sağlık hizmetleri sadece onaylı kurum kuruluşlar ve uzmanlar tarafından verilebilir. Psikolojik danışmanlık yaşlı ve engelli bakımının önemli bir sac ayağını oluşturmaktadır. Ruh sağlığının bozuk olduğu bir durumda fiziksel sağlığın problemsiz sürdürülebileceği düşünülemez. Zihin ve bedenin bir bütün olduğu paradigması üzerinden İzmir' de sektörde öncü psikolog ve fizyoterapistlere ihtiyacınıza göre bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz. Bizler sizler için en uygun uzmanı bularak, hizmet kalitesini en üst düzeyde sürdürülmesini temin edeceğiz.

bottom of page